0 produktów
0 PLN
Logowanie
Rejestracja
   
Nasza oferta
Zadzwoń
Nasze produkty dostępne są w

euroflorist

Newsletter
Zostaw swój adres e-mail żeby otrzymywać informację o okazjach cenowych i nowościach.
Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., właściciel marki podarunkownia.pl ,Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.
/ DLA MAMY

Preferowane wysyłki Kurierskie

Ze względu na wysokie temperatury w okresie letnim, sklep Podarunkownia sugeruje wysyłkę Kurierską. Dostawa wyrobów czekoladowych za pośrednictwem Poczty Polskiej, wiąże się z ryzykiem uszkodzenia towaru.

Bukiety

Szukasz oryginalnego pomysłu na Dzień Mamy lub jej urodziny? W takim przypadku sprawdź nasze propozycje ? na pewno znajdziesz wśród nich coś wyjątkowego! Jako podziękowanie dla rodziców polecamy nasze wyśmienite bukiety z cukierkami ? nie tylko wyglądają kapitalnie, ale również nie zwiędną, a co więcej ? będą wyjątkowo pyszne. Na pewno od razu wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Taki słodki prezent sprawdzi się na każdą okazję ? zapraszamy Cię do zapoznania się z wszystkimi wariantami bukietów!

Bukiety czekoladki w ozdobnym sercu
czekoladki w ozdobnym sercu
Bukiety Czekoladki w welurowym serduszku
Czekoladki w welurowym serduszku
Bukiety Bukiet z cukierków owocowych
Bukiet z cukierków owocowych
Bukiety Poranna Rosa
Poranna Rosa
Bukeit z Cukierków Zozole
Bukiety Bukiet z lizaków chupa chups
Bukiet z lizaków chupa chups
Bukiety Bukiet Zawilec
Bukiet Zawilec
Bukiet z cukierków czekoladowych
więcej ::.

Więcej Produktów

Jeżeli spodobały Ci się te produkty i chcesz zobaczyć więcej wpisz w oknie wyszukiwania nazwę podkategorii np. (bukiety z cukierków). Zobaczysz podobne produkty które zostały przyporządkowane do innej okazji. Życzymy udanych zakupów.
DLA MAMY Magia Złota
Magia Złota
Bukiet z cukierków czekoladowych
 
 
? 2009 Buster. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt & cms: www.zstudio.pl