0 produktów
0 PLN
Logowanie
Rejestracja
   
Nasza oferta
Zadzwoń
Newsletter
Zostaw swój adres e-mail żeby otrzymywać informację o okazjach cenowych i nowościach.
Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., właściciel marki podarunkownia.pl ,Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.
/ DZIEŃ KOBIET

Upominki

Bukiety na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet, który obchodzony jest co roku 8 marca, to czas, który warto uczcić pomysłowym upominkiem. Zamiast zwykłego bukietu lub czekoladek podaruj połączenie jednego i drugiego ? słodki bukiet z cukierków! Taki prezent dla kobiety na pewno zostanie doceniony ? jest jedyny w swoim rodzaju, dlatego będzie wspaniałym dodatkiem do tego uroczystego dnia. Wybierz już teraz taką wersję, która zawiera ulubione słodycze dla swojej mamy, partnerki, siostry czy koleżanki. Zaskocz ją niecodziennym upominkiem!

więcej ::.

Więcej Produtków

Jeżeli spodobały Ci się te produkty i chcesz zobaczyć więcej wpisz w oknie wyszukiwania nazwę podkategorii np. (bukiety z cukierków). Zobaczysz podobne produkty które zostały przyporządkowane do innej okazji. Życzymy udanych zakupów.
 
 
? 2009 Buster. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt & cms: www.zstudio.pl